I. WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.HAIR-STYLE.pl umożliwia dokonywanie zakupów włosów doczepianych za pośrednictwem Internetu. Nie posiadamy sklepów stacjonarnych a odbiór osobisty nie jest możliwy - sklep jest WYŁĄCZNIE internetowy.

2. Sklep www.HAIR-STYLE.pl jest prowadzony przez firmę:

SWOJSKA SPIŻARNIA KATARZYNA CHOJNACKA

CZERNIKÓWKO 68

87-640 CZERNIKOWO

NIP:

3. Zakup w sklepie internetowym www.HAIR-STYLE.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

II. REGULAMIN ZAKUPÓW

1. Zawarcie umowy pomiędzy Sklepem a Klientem następuje w momencie złożenia zamówienia (za pośrednictwem strony internetowej lub e-maila) przez Kupującego. Przedmiotem umowy sprzedaży jest towar wymieniony w zamówieniu. 

2. Wysyłka towaru następuje zazwyczaj maksymalnie w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Przesyłki są dostarczane przez kuriera Fedex, Paczkomaty Inpost, Kiosk Ruch, bądź Pocztę Polską zazwyczaj w ciągu 1-2 dni.

Sklep www.HAIR-STYLE.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmy przewozowej z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

3. W przypadku braku wpłaty lub potwierdzenia zamówienia (przesyłki pobraniowej), po upływie 10 dni od jego złożenia, zamówienie zostanie anulowane.

4. Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki, należy wtedy złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy i dokonać zwrotu towaru do sklepu. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.

5. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

6. Jeżeli klient wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

7. Na zakupiony towar wystawiamy paragon. więc jeśli zamawiasz na firmę, to poinformuj nas w celu wystawienia faktury VAT. Osobom fizycznym wystawiamy faktury VAT na żądanie. Akceptując Regulamin klient wyraża zgodę na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej przez Sprzedawcę oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, Zgoda na otrzymywanie faktury w formie elektronicznej jest równoznaczna z rezygnacją z otrzymywania faktury w formie papierowej. Akceptacja Klienta nie wyłącza prawa Sklepu do wystawiania i przesyłania faktur w formie papierowej.

8. Ochrona danych osobowych: Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz.1182) dane osobowe będą zbierane i przetwarzane wyłącznie na potrzeby realizacji zamówień składanych przez Klienta w Sklepie. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do dokonywania zmiany danych wprowadzonych.