Oferta naszego sklepu to zarówno włosy naturalne, jak i ombre proste i falowane. Oferujemy także szeroki wybór włosów prostych i falowanych w dużej palecie kolorów. Nasze produkty są sprowadzane bezpośrednio z USA, co gwarantuje najwyższą jakość i najniższą cenę. Każdy z dostępnych zestawów może być na życzenie klienta indywidualnie przycięty oraz clipsowany. Możemy również dokonać wskazanych przez klienta modyfikacji. Włosy naturalne dostępne są w różnych długościach i szerokościach. Mogą być proste, falowane lub kręcone. Ich łuski otoczone keratyną, dzięki czemu włosy nie łamią się i nie ulegają zmechaceniu – oznacza to, że mogą służyć przez naprawdę długi czas. Co więcej, tego rodzaju włosy są wyjątkowo lekkie, a przy tym gęste. Po doczepieniu nie ciągną naturalnych włosów i nie obciążają głowy.

Włosy, które są dostępne w naszym sklepie, można z powodzeniem prostować, myć, farbować, ścinać, rozjaśniać, przyciemniać, czesać w kitkę czy pleść w warkocz. Są one perfekcyjnie wykończone, dlatego ich żywotność jest naprawdę długa. Treski wyposażone są w lekkie oraz bardzo wytrzymałe klips, które nie niszczą włosów naturalnych i nie zsuwają się nawet przy bardzo intensywnych ruchach. Najczęściej proponujemy taki podział tresek, aby jeden klips przypadał na 5 cm szerokości pasma. Dzięki temu można mieć pewność, że włosy są idealnie dopasowane oraz solidnie zamocowane.

W naszej ofercie dostępne są zarówno włosy w jednym odcieniu, jak i niezwykle modne włosy ombre. Jest to idealny sposób na rozjaśnienie bez niszczenia własnych włosów. Wystarczy tylko dopiąć pasma, aby zyskać modną oraz lekką fryzurę w zaledwie 5 minut. Treski ombre mocuje się samodzielnie za pomocą metoda clip in. Dzięki tej metodzie można też bezinwazyjnie przedłużyć włosy – wcale nie trzeba czekać kilku lat, aż urosną. Efekt po dopięciu jest wyjątkowo naturalny, ponieważ treski są niezwykle lekkie i dobrze trzymają się włosów. Oferujemy różne długości szerokości doczepianych włosów, dzięki czemu można je idealnie dobrać do swoich wymagań.