Piękne, zdrowe i gęste włosy to marzenie każdej kobiety. W naszej firmie doskonale wiemy jak ważny jest wygląd włosów, dlatego od wielu lat zajmujemy się dystrybucją włosów doczepianych metodą clip-in, dzięki którym z łatwością można dodać fryzurze gęstości lub wydłużyć włosy. Nasze produkty importujemy z USA, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny. Stworzenie idealnych zestawów, które można zamówić na naszej stronie, zajęło nam kilka lat. Obecnie oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, dzięki którym można w ciągu chwili zupełnie zmienić swoją fryzurę. W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na opinie klientek, dzięki czemu możemy zaoferować idealne zestawy doczepianych włosów.

Doczepiane włosy mogą być naturalne lub sztuczne, ale zawsze wyglądają perfekcyjnie. Dzięki nowoczesnym, lekkim oraz wytrzymałym klipsom doczepki nie zsuwają się nawet w czasie tańca lub biegu, a do tego nie niszczą naturalnych włosów. Nie obciążają też głowy i nie ciągną włosów. Łuski włosów doczepianych są otoczone keratyną, dzięki czemu nie ulegają mechaceniu i nie łamią się. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego każdy oferowany zestaw jest indywidualne clipsowany i cięty. Oferujemy także możliwość modyfikacji zestawów na życzenie klienta.

Zamówienie wymarzonych włosów jest niezwykle proste. Najpierw trzeba kupić wybraną ilość produktów – jeśli pojawi się problem z doborem koloru, można do nas zadzwonić, a my chętnie doradzimy. Przy zamówieniu trzeba podać nie tylko wybrany kolor, ale również sposób podzielenia zestawu. Najczęściej wybierany jest podział tresek w taki sposób, aby na każde 5 cm pasma przypadał jeden klips – dzięki temu można mieć pewność, że dopasowanie będzie idealne, a mocowanie trwałe. Zamówienia realizujemy w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, choć przy większej ilości produktów czas ten może ulec wydłużeniu. Za zamówienie można zapłacić zarówno z góry, jak i dopiero przy odbiorze paczki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem